Türkmenistan vatandaşına insani ikamet

Türkiye’de kaçak olan ve Türkmenistan’a geri dönemeyen Türkmenistan vatandaşlarına insani ikamet başvurusu yapılmaktadır. Eski pasaportu olan Türkmenistan vatandaşlarına İnsani ikamet başvuru işlemleri yapılmaktadır. Avukata verilecek vekaletname ile insani ikamet başvurunuzu yapıyoruz. Hukuki olarak Türkiye’de oturma izni alarak kalmak isterseniz bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz. Avukatlarla işlemleriniz yapılmaktadır. İnsani ikamet başvuru işlemleri için bilgi alabilirsiniz. 

Türkmenistan vatandaşına insani ikamet

Türkmenistan pasaportu olanlara insani ikamet

Avukatlarımız ile insnai ikamet başvurusu yapılmaktadır. Sizlere hukuk danışmanları ile İl Göç İdaresine insani ikamet başvurusu yaptırabileceğiniz bilgisini veriyoruz. Şartlar size uygun ise Çalıştığımız Avukata noterden vekalet vererek insani ikamet başvurusu yapabilirsiniz. Kaçak olarak kalmak istemiyorsanız bizi arayın. İnsani ikamet başvur işlemleri için size danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Belli günlerde Avukat ile toplantı yaptırarak sizleri bilgilendirmekteyiz. 

Türkmenistanlı Kaçaklara İnsani ikamet

İnsani ikamet izin başvurusu ile ilgili sizlere hizmet sunmaktayız. Sizde kaçak olarak kalmak isteniyorsanız insani ikamet başvurusu yapabilirsiniz. Durumunuz ve şartlarınız uygun olursa başvuru hakkınız olacaktır.