Kaçak Afganistan Vatandaşına İnsani İkamet İzni

Afgan Vatandaşlarına İnsani ikamet alma

Türkiye’ye kaçak olarak giren veya çeşitli sebeplerle kaçakkalmış olan Afganistan vatandaşlarına insani ikamet başvurusu yapılmakatdır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Ülkemizde yaşayan Afganistan vatandaşları bulunmaktadır. Bu Afganistan vatandaşları vize ile Türkiye’ye giriş yaptı ise normal olarak turizm amaçlı oturma izni başvurusu yapabilir.

Afganlara insani ikamet alma

Afganistanlıya Türkiye’de insani ikamet

Afganistan uyruklu kaçaklara insani ikamet aklınmaktadır.Fakat Türkiye’ye kaçak yollarla giren Afganistan vatandaşları bulunmaktadır. Afgan vatandaşları ülkesinde yaşanan iç savaştan dolayı yurtlarını terk etmişlerdir. Hayati tehlikesi olan bu insanlar çeşitli yollarla başka ülkelere kaçmaktadır. Türkiye’de Afganistan vatandaşına insani ikamet başvuru işlemleri için size hizmet verilmektedir. 

Afganistanlılara İnsani ikamet nasıl alınır?

Türkiye’ye kaçak yolalrdan girmiş Afgan vatandaşlarına sıgınma ve insani ikamet alınmaktadır. Savaş ve hayati tehlike sebebi ile ülkelerini terk edip Türkiye’ye kaçan Afganlara İnsani ikamet başvurusu yapılmaktadır. Türkiye’de insani ikamet veya sığınma başvuruları yapmak isteyen Afgan vatandaşlarına hukuki danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Avukatlara verilecek vekalet ile işleri takip edilmektedir. Avukata vekalet veren Afganistan vatandaşlarının Göç İdaresine İnsani ikamet başvurusu yapılır. 

about author

admin

admin@elysiondanismanlik.com

Türkiye'de bulunan yabancılara; Oturma İzni, Çalışma İzni, Kaçaklara İnsani İkamet, sağlık sigortası, randevu alma ve yabancılara danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Azerbaycan, Türkmenistan, Kırgızistan, Gürcistan, Özbekistan, Fas, Tacikistan, Avrupa Ülkeleri, Rusya, Moğolistan, İran vb ülke vatandaşlarına oturma izni ve çalışma izni yapılmaktadır.

One Comment on "Kaçak Afganistan Vatandaşına İnsani İkamet İzni"

    Efendim ben 3Sene önce geldim Türkiye kaçak yollardan Afganistan turkmenlerim Türkiye’yi çok seviyorum ben Afganistana gitmek istemiyorum insanı ikamet almak istiyorum çünkü dipurt ölmek istiyorum canım tehlikede Afganistan’a gidersem beni öldür erler lütfen yardım edin Bir cevap bekliyorum sizden Efendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir